Kosmeetik

NB! Näohooldustest lähtutakse eelkõige kliendi näonahast, seega võib protseduuril esineda erinevusi hinnakirjas märgituga.

 

Reface Laitlift

Unikaalne metoodika, mis on suunatud vananemise ennetamiseks, näo- ja silmpaistetuse parandamiseks, näoasümeetria parandamiseks. Selle abil parandatakse näolihaste, -sideme te ja -kudede liikuvust, vere- ja lümfivarustust. Kasutatakse erinevaid kosmeetika vahendeid, füsioteraapilisi meetodeid ja aparatuuri, mis annavad võimaluse töötada iga vajaduse tasemel. Samuti aitab Refase-metoodika iluoperatsioonide järgses rehabilitatsioonis, soodustades ohutut kiiremat paranemist

55€

Biomehhaaniline lihaste stimulatsioon

Parandab näolihaste toonust ja liikuvust, vere- ning lümfivarustust . Tõhus vibratsiooni mõju lihastele, mille tulemuseks soovitud efekt saavutatakse mitu korda kiiremini kui tavapärase massaažiga. Eemaldab turseid, parandab näoovaali ja turgutab nahka.

35€

Näonaha puhastus

Näonaha mehhaaniline puhastus mustusest ja ummistunud pooridest.Individuaalse lähenemisega valivad meie kosmeetikud vastavalt näonahale just kõige sobilikumad tooted ning töömeetodid

38€

Noorte näohooldus

Näonaha puhastus ja hooldus, mis on suunatud spetsiaalselt noortele lahendamaks ealisi nahaprobleeme ning nõustamaks koduse nahahoolduse osas, et parandada naha olukorda ning vältida valehooldusest tulenevaid tuleviku probleeme

35€

Antikuperoosa ja tundliku naha näohooldus

Kuperoosa ilmingute vähendamine ja levimise peatamine. Kuivusele kalduva, kergesti ärrituva, põletikulise ja kestendava naha hooldus. Hooldusega alandatakse naha reaktiivsust, taastatakse lipiidbarjäär, tugevdatakse immuniteeti, alandatakse põletikku ning niisutatakse ja toidetakse sügavuti. Puhastus vastavalt naha vajadusele.

40€

Ekspress hooldus 45-60 min

Kiirhooldus enne tähtsat sündmust või kiireks sära ja värske ilme taastamiseks. Vastavalt naha vajadustele valivad kosmeetikud kõige efektiivsemad tooted, võtted ja töömeetodid, et tulemuseks oleks sära ja värskus.

38€

Meeste näohooldus

Mõeldud just meeste nõudlikule, kuivale, tundlikule, ärritunud ja habemeajamisest traumeeritud nahale, mis kaitseb nahka. Vastavalt näonaha vajadustele valivad kosmeetikud sobivad tooted ning töövõtted. Hoolduse käigus teostatakse lõõgastav näomassaaž, mis mõeldud just meestele

40€

Noorendav lifting näohooldus

Naha vananemise ja kahjustumise ennetamine, naha sügavniisutamine, toitmine ja regenereerimine ja ainevahetusprotsesside parandamine. Peente ja sügavamate kortsude silumine ning näonaha toonuse ja jume parandamine. Hooldus sisaldab kohest trimmivat efekti omavat näomassaaži.

45€

Niisutav näohooldus

Loomuliku niiskustasakaalu taastamine, põletiku ja ülitundlikkuse alandamine, naha lipiidbarjääri tugevdamine, verevarustuse ja ainevahetusprotsesside parandamine ning naha prinkuse ja elastsuse tõstmine. Vastavalt naha vajadustele vaivad kosmeetikud kõige sobivamad tooted ja töövõtted.

45€

Ultraheli näohooldus

Naha maksimaalne samas võimalikult valutu puhastamine, elutute naharakkude ja komedoonide eemaldamine. Naha uuenemise soodustamine, verevarustuse ja ainevahetuse parandamine. Kortsude tasandamine ja pigmentatsiooni vähendamine. Kudede varustatus hapnikuga suureneb ja nahk on puhas, terve ja särav.

40€

C- vitamiini hooldus

Naha vananemise ja kahjustumise ennetamine, mis on tingitud lipiidide ülihappelisest oksüdeerumisest, naha rikastamine antioksüdantidega, toitmine, ainevahetusprotsesside parandamine, sügavniisutamine, regenereerimine ja trimmimine. Sobib hästi suitsetavatele inimestele. Puhastamine vastavalt naha vajadusele

40€

Näohooldus massaažiga

Vastavalt naha olukorrale ja vajadustele valitakse sobivad tooted ning sobiv massaaži koolkond ja suund, et lahendada erinevaid näonaha, lihaste, tursete jne probleeme

45€

Näohooldus puuviljahapetega

Puhastab, stimuleerib nahka, põletikuvastane ja aitab kaasa naha regeneratsioonile

50€

Näomassaaž

Meie kosmeetikud on õppinud palju erinevaid massaaže ja suudavad lahendada nendega erinevaid ealisi ja ajas tekkivaid probleeme nagu tursed, lümfi-ja vereringe probleemid, lõtvunud nahk, pinges lihased ja sellest tulenevad kortsud

35€

kuurina

30€

Seljapuhastus

mehhaaniliselt või ultraheliga

35€

Darsenvali ravi

Madala impulssvahelduvvooluga lokaalne ravi. Parandab kudede ainevahetust, kudede pindmist verevarustust, spasmolüütiline, valuvaigistav ja põletikke alandav. Ideaalne abi akneravis

15€

Miiliumite eemaldamine

15-25€

Please reload

  • Biovaskulaarne näomassaaž 

Biovaskulaarne (lad. k. vasculum- sooned) näomassaž stimuleerib lümfi- ja vereringet nahas. Tänu millele naharakud täituvad hapnikuga, paraneb naha seisund ja toimub märgatav lifting efekt. Eesmärk on normaliseerida lümfivoolu ja vereringet kudedes, mille tulemusena taastuvad naha toonus, rakkude uuenemismehhanismid, vähenevad tursed ja tumenenud silmapiirkonna probleemid ning naha elastsus taastub ning silenevad kortsukesed. Näidustatud vananemisest tingitud muudatuste puhul nahas, tursete ja silma aluste ``kottide``, ``sinetuse`` puhul ja ka kuperoosa puhul. Protseduur kutusb esile meeldivaid tundeid ja avaldab toimet kogu organismile, lubades lõõgastumist ning pingete taandumist.

  • Antistress näomassaaž

Hispaania koolkonna alusepanija, autori, meditsiini professori  ja Barcelona Inmaster Manuaalteraapia Instituudi juhi Enrique Garcia Castellsi poolt loodud massaaži tehnika nagu ka meie poolt pakutava d lifting ja biovaskulaarne näomassaaž. Massaaž lahendab stressist põhjustatud pinged ja  taastab füsioloogilised muutused organismis. Omakorda vaatleb küsimusi kohanemis-ja mittekohanemise(adaptsioon) kaitsesüsteeme organismi elundite, kudede ja molekulide tasandil. Massaaži tehnika hõlmab osasid, mis vastutavad erinevate tasemete mõju eest kudedele. antud massaaž on väga nauditav, sest tehnika võimaldab tekitada ajule ebaloogilisuse mis tõttu meie aju ei suuda teostada analüüsi ja lülitab sisse parema ajupoolkera. Viimane töötab siis kui inimene puhkab. 20-30 minutit sellist kahe maailma vahel olemist on võrdne 2-3 tunni magamisega. Ka massaaži teostajale on selle massaaži tegemine välja kutseid esitav, sest käed peavad suutma liikuda erinevalt ja erinevates kohtades. Tasub kindlasti proovimist!

  • Lifting näomassaaž

Metoodika koosneb kolmest osast: töö miimiliste ja muude kortsudega, töö periorbitaalse tsooni probleemidega ja töö huulte tsoonil, taastades naha toonust ja rakkude kohevust kõikides kudedes kihiti.
Esmalt käsitletakse bioloogilist vananemist, varajast fotovananemist, samuti lokaalseid reljeefimuutusi ning muutusi naha elastsuses. Massaaži tehnika põhineb sügaval ja täpsel lokaalsel muljumisel, soodustades mikrotsirkulatsiooni protsesse ja seega parandades troofilisust (protsess, mis seisneb elundite või koe mahu vähenemises), kudede hapnikuga rikastamist ja detoksit. Tänu sellele, et laheneb pinge peamistes lihasgruppides, taastub näol täiuslik lihaskarkass, kusjuures püsiv lifting-efekt on koheselt silmaga näha. 
Oluline osa tööst on pühendatud miimilistele kortsudele, mille olemus on seotud lokaalse permanentse kompressiooniga epiteelrakkudele ja ebapiisava tsirkulatsiooniga sidekoes. Seega kohese efektiga ja tulemustega näomassaaž!