Kuumakäärilõikus

 Hind sisaldab juuste pesemist

 *zguttimine- juuksesalgu keerutamise abil lõhenenud juukseotste leidmine

Ainult otsad

22€

Ainult otsad

koos värvimisega

20

Ülipikad ja väga katkised juuksed

30€

Pikad juuksed

26€

Keskmised juuksed

25€

Lühikesed juuksed

22€

Please reload

Thera cut juukselõikus - kuumade kääridega lõikus tagab parima tulemuse!

Thera cut käärid on nagu käärid ikka, ainult et neil on juhe taga, mis on ühendatud digitaalse arvutipõhise süsteemiga. Arvuti tagab ühtlase temperatuuri, millega juukseid lõigatakse. Temperatuuri valib juuksur ise, vastavalt juuksekarva paksusele ja kahjustatusele.

Nende kääridega lõigates „sulatatakse“ kinni kõik lõhenenud juukseotsad. (Tegelikult juuksed veel sellel temperatuuril ei sula) Juuksed säilitavad niimoodi oma loodusliku õlisisalduse ja niiskuse, mis jäävad juustesse püsima.

Fotodel on näha mikroskoobi all ja 500 kordse suurendusega juuksekarvad. Vasakpoolsel pildil on tavaliste kääridega ja parempoolsel pildil kuumade kääridega lõigatud karv. Erinevus on ilmne ja kasu kohene. Eriti kahjustatud juuste puhul võib tulemuste ilmnemine võtta mõned lõikuskorrad.

 

Lõikus sobib kõigile. Eriti soovitame neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada. Samuti mõjub hästi õhukestele ja poorsetele juustele. Kuuma kääri lõikust soovitame teha 3 kuu tagant. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, siis kuuma kääri mõju kaob. Seetõttu on mõtekas jääda truuks

 Mida kuumad käärid teevad?

Peened juuksed omandavad rohkem kohevust.

Hargnenud juukseotsad muutuvad terveks ja tugevaks, kui neid regulaarselt lõigata.

Lokitud juuksed saavad elastsuse ja vetruvuse.

Loiud ja rabedad juuksed taastuvad ja püsivad terved.
 

 

Vaata ka videot: